КОЛОДИСТЕНСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

             ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                  ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

                                              

                                                  РІШЕННЯ

 

11 травня 2016 року

   с.Колодисте 

   № 18

        

Про оздоровлення дітей та учнівської

молоді влітку 2016 року

 

          Заслухавши повідомлення директора школи Сарани В.П. про стан оздоровлення дітей та учнівської молоді влітку 2016 року, виконком сільської ради відмічає, що кожного року проводиться літнє оздоровлення учнів школи. Оздоровлення буде проводитися з 1 червня по 18 червня 2016 р, планується оздоровити 40 осіб. Оздоровлення дітей буде проводитися 14 днів. На оздоровлення дітей держава коштів не виділила, тому фінансування буде проводитися за рахунок коштів місцевого бюджету. На організацію харчування виділених коштів не вистачить, тому необхідна спонсорська допомога від приватних підприємців, які працюють на території сільської ради для проведення оздоровлення дітей та учнівської молоді влітку 2016 року.  Планується також проводити туристичні походи, спортивні змагання та спартакіади. Районним відділом освіти проводиться забезпечення оздоровчого табору необхідними лікарськими препаратами. Рекомендувати Лозовій Ю.С. проводити медичні огляди дітей під час оздоровлення.

      Виходячи з вище викладеного та керуючись п.п.6 п.а ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком сільської ради

 В И Р І Ш И В:

  1. Повідомлення директора школи Сарани В.П. про стан оздоровлення дітей та учнівської молоді влітку 2016 року,взяти до відома.
  2. Рекомендувати директору школу Сарані В.П. провести відповідну роботу в питанні організації оздоровлення та відпочинку дітей та учнівської молоді влітку 2016 року.
  3. Запропонувати приватним підприємцям, які працюють на підвідомчій території,по можливості надати допомогу в забезпеченні продуктами харчування оздоровчий табір в період літніх канікул.
  4. Рекомендувати завідуючій ФАПом Лозовій Ю.С. регулярно проводити медичні огляди дітей в період їх оздоровлення.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на сільського голову  Сарану О.Д.

 

Сільський голова                                                 О.Сарана

 

                                                      

                               КОЛОДИСТЕНСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

                 ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                       ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

                                                      РІШЕННЯ

        

11 травня 2016 року

        с.Колодисте 

   № 19

        

Про стан дотримання земельного та

природоохоронного законодавства на

підвідомчій території

        Заслухавши інформацію землевпорядника сільської Варгач Л.П. про стан дотримання земельного та природоохоронного законодавства на

підвідомчій території  виконком сільської ради відмічає, що в адмінмежах сільської ради знаходиться 2030 га землі. 243 особи працюють індивідуально на своїх земельних частках /паях/, решта здані в оренду. На підвідомчій території працюють чотири селянсько-фермерські господарства: «Світанок», «Альянс», «Еталон»,  «Земля і воля», ПСП «Сяйво», ПП «Агро Відродження ВВ», ТОВ «Корсунське», ФГ «Глибочківське» підприємець Ясінський В.В. Всі землі обробляються і використовуються за призначенням, дотримуються повної сівозміни, ведеться боротьба з бур’янами та шкідниками, вносяться мінеральні добрива, не допускається погіршення родючості та забур’янення землі.

     Прибережні смуги також знаходяться під постійним контролем, не допускається їх розорювання та утворення стихійних сміттєзвалищ на прилеглих територіях.

     Виходячи з вище викладеного та керуючись п.п.1 п.б.ч.1 ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий  комітет сільської ради

ВИРІШИВ :

         1. Повідомлення землевпорядника сільської ради Варгач Л.П. про стан дотримання земельного та природоохоронного законодавства на

підвідомчій території, взяти до відома.

         2. Рекомендувати всім землекористувачам використовувати земельні ділянки за цільовим призначенням, не допускати збіднення родючості грунтів, дотримуватись сівозміни, вести постійну боротьбу з шкідниками та бур’янами.

        3. Землевпоряднику сільської ради Варгач Л.П. продовжувати роботу по дотриманню природоохоронного законодавства в межах прибережних смуг, не допускати їх розорення та утворення стихійних сміттєзвалищ.

          4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову Сарану О.Д.

 

Сільський голова                                             О.Сарана