ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішення Колодистенської сільської ради  «Про Порядок проведення конкурсу на право оренди, Методику розрахунку орендної плати та Типовий договір оренди  майна, що належить до комунальної власності територіальної громади села Колодисте» 

      Мета даного  рішення    - прийняття  регуляторного акту, що  дозволить забезпечити реалізацію державної політики в податковій сфері, спрямовану на поповнення дохідної частини  місцевого  бюджету.

Адреса розробника :20450, Черкаська область Тальнівський район,село Колодисте , вул. Шевченка, буд. 6, виконавчий комітет Колодистенської сільської ради.

    Спосіб оприлюднення:  регуляторний  акт та аналіз регуляторного впливу  буде розміщено в п’ятиденний строк з дня оприлюднення цього оголошення  на офіційному веб - сайті  сільської ради за електронною адресою: http://kolodiste.talnern.gov.ua/diyalnist розділі  «ДІЯЛЬНІСТЬ», підрозділ « Проекти регуляторних актів та АРВ».        

    Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб  в письмовому вигляді  прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу за адресою розробника регуляторного акту.

 

Сільський голова                                                                      О.Сарана

Оприлюднено 23.07.2019 року